Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Новий формат: черкаський підприємець Араік Мкртчян зібрав під одним дахом усіх першачків району (ВІДЕО)

 ...

Показовий виступ капуейро, танці від шоу балетів та пісні. Так привітав напередодні першачків із Днем знань Араік Мкртчян. Аби не йти на свято першого дзвоника до школи, підприємець влаштував свято для дітей у вихідний день. У черкаському Палаці молоді меценат зібрав всіх першокласників південно-західного району та восьму школу. До дня знань Мкртчян вирішив забезпечити кожен клас ігровими наборами, які передбачені за програмою "Нова Українська школа".

Араік Мкртчян, підприємець:

"Я це дуже давно роблю, уже 3-4 роки систематично. До цього я робив в 91-му році. Зараз просто бізнес розквітає мій. І я вирішив робити більше, за можливостями свого бізнесу. Своїм же колективом".

Ірина Овчаренко, директорка ЗОШ №32:

"Він запросив всіх діток, з батьками до палацу молоді, де для дітей буде концертна програма, і він як благодійник, як меценат, подарує дітям подарунки, якраз для того щоб програма НУШ впроваджувалась якомога краще".

Тетяна Скорик, директорка спеціалізованої ЗОШ №28:

"Усім класам а це 21 клас получаєтся по набору іграшок десь приблизно вийде 1 іграшка на 1 дитину  це якраз дуже гарна допомога б оми якраз не встигли придбати матеріали за державні кошти вони затрималися то ігрові кімнати будуть наповнені іграшками які придбав для дітей Араік Рафікович".

 

  • Facebook