Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Треба створити вільні економічні зони в Одесі, Львові та Харкові"

 ...

Наступним кроком Вадим Рабинович бачить створення в Україні вільних економічних зон.

"Нам треба створити вільні економічні зони в Одесі, у Львові та в Харкові – в великих прикордонних містах. Ще одним нововведенням для нас має стати так звана внутрішня офшорна зона на кшталт швейцарського міста Цуг, де кожна людина зможе зареєструвати компанію і платити знижені податки. Такі зони "За життя" пропонує створити в особливо складних регіонах, наприклад, в Херсоні, Миколаєві, Запоріжжі", – запропонував парламентарій.

Ще одним дуже важливим пунктом програми "За життя" є боротьба з корупцією.

"Хоча нинішня влада абсолютно впевнена, що корупцію вона перемогла, хабарництво і раніше продовжує процвітати у всіх сферах життєдіяльності. Що потрібно зробити? Перше – це заборонити державним компаніям працювати з офшорами. Це вб'є корупцію вже на 70%. Друге – якщо партія, що перемогла формує економічний блок, опозиція бере під контроль силові структури. Тоді одні зможуть стежити за іншими. Третє – ввести виборність суддів. Сьогодні судова система України повністю підконтрольна президенту. Треба повернутися до системи виборності суддів і права їх відкликання. Наступний крок – обмеження кількості каденцій народних депутатів однієї. Парламентарій, що залишився на другий термін, - це вже потенційний злодій", – упевнений нардеп.

Необхідним рішенням, на його думку, є і повернення в держвласність стратегічно важливих галузей.

"Перейду до одного з найбільш непопулярних рішень – повернення в держвласність стратегічно важливих об'єктів. Я – ринкова людина і виріс в бізнесі, але іншого шляху в України зараз немає. Треба повернути всі важливі галузі під контроль держави, зокрема нафто- і газовидобувну, що дозволить знизити тарифи в три рази.  Авіація, космічна сфера, порти – це все не має продаватися, це все повинно контролюватися державою, розвиватися і створювати робочі місця", – переконаний політик.

Він також пояснив, якого курсу України необхідно дотримуватися у зовнішній політиці. "У зовнішній політиці, переслідуючи виключно проукраїнські інтереси, ми повинні дотримуватися найкращі відносини з Європою і США. Нейтральність, позаблоковість і незалежність України, які пропонує партія "За життя", як раз це і мають на увазі.

У ситуації, що склалася в переговорах з нашими іноземними друзями нам треба бути максимально прагматичними і жорсткими. Через війну ми понесли величезні втрати – нам зобов'язані виділити кредити за нульовою ставкою для відновлення наших територій. При цьому за боргами, які накрутили нам за ці роки, хай зроблять відстрочку на 40-50 років, якщо не хочуть, щоб ми оголосили дефолт", – зазначив парламентар.

Лідер партії "За життя" також підкреслив, що одна з виразок українського суспільства – це невиконання політиками передвиборчих обіцянок.

"Я подав законопроект про введення кримінальної відповідальності за цей злочин, але цього мало. З найкращими юристами України ми розробили унікальний інструмент – договір, який буде підписувати наша партія з усіма виборцями в усіх областях, за яким ми добровільно передаємо виборцю юридичне право, в разі невиконання хоча б одного зобов'язання – відкликати нас з парламенту. І це буде працювати!" – резюмував Вадим Рабінович.  

  • Facebook