Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: "Опозиційна платформа – За життя" – реальне об’єднання топових українських політиків, готових працювати на благо країни

 ...

Українським політикам завжди складно об'єднатися. "Опозиційна платформа – За життя" – це результат роботи найрейтинговіших опозиційних політиків, в межах якого ми будемо працювати над встановленням миру і поліпшення життя в країні. І іншим політикам варто брати приклад з цього. Про це заявив народний депутат і лідер партії "За життя" Вадим Рабинович в програмі "Велике інтерв'ю з великим політиком" в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Будь-який політик в Україні, який має рейтинг близько 10 відсотків, ні на що поодинці вплинути не може. Так вибудувана українська система влади! Я міг би домогтися успіхів, виграти вибори і разом з "За життя" обратися до парламенту набравши, скажімо, свої 10 відсотків... Але як би я міг допомогти виборцю, який вимагає від мене світу, відновлення економіки, підвищення соціальних стандартів? Невеликих фракцій в парламенті цього недостатньо. І те, що ми змогли об'єднатися, створити політичну силу, згуртувавши абсолютно різних людей – це успіх, реальна робота на інтереси виборця. В Україні політики взагалі складно йдуть на будь-які союзи, нас переслідує прокляття "канівської четвірки", але, незважаючи на це, ми знайшли сили, – і об'єдналися!" – підкреслив парламентарій.

Політик нагадав, що за результатами всіх соціологічних опитувань саме він і Юрій Бойко користуються найбільшою довірою серед жителів південного сходу і центру України і це стало ключовим аргументом для об'єднання їхніх політичних сил.

"Опозиційна платформа – За життя" – це єдине об'єднання топових політиків. Об'єктивно, на південному сході і центрі країни найбільшою популярністю серед політиків користуються опозиціонери Рабинович і Бойко, це підтверджують всі опитування. Я, Медведчук, Бойко і Колесніков довго не могли сісти за один стіл, тому що вже багато особистого накопичилося, але усвідомивши, що для людей це важливо, ми майже всі прийшли до висновку, що потрібно зробити це заради людей... Проблема української політики в тому, що всі хочуть, так би мовити, "їхати на коні попереду". Я ж вчинив інакше – я поступився Бойку на президентських виборах, і буду "їхати ззаду", щоб вже на парламентських виборах під першим номером вести нашу партію в нову Раду", – пояснив лідер партії "За життя ".

На думку народного депутата, претендент на президентський пост повинен запропонувати свій варіант вирішення економічної та політичної криз, а також вирішити "питання Донбасу".

"Ні Бойко, ні Рабинович, ні будь-який інший кандидат в президенти не ідеальний, але майбутній президент і його команда зобов'язані будуть зробити три ключові речі, які нам під силу. По-перше, встановити мир. Люди на Донбасі будуть гинути, молодь їхати, а економіка падатиме, якщо ми не доб'ємося миру. У тій команді, яку ми створили, є єдиний "місток" між РФ і Україною (і це визнав Порошенко!) – Медведчук. Медведчук – частина нашої команди, він знає, як встановити мир, і це наша перевага. Якщо хтось боїться, що мир буде встановлюватися не на наших українських умовах, то це не так. Головне, що він може вирішити це питання! По-друге, потрібно вирішувати економічне питання, питання тарифів, тому що ми не виживемо з такими цифрами в платіжках! Бойко в нашій команді відповідатиме за цю частину роботи, у нього є відносини з главою Газпрому Міллером, він компетентний в цьому питанні – і зможе прибрати непотрібних посередників, які отримують прибутки в той час, коли українці віддають останнє, оплачуючи комунальні послуги. По-третє, наступний президент повинен запропонувати суспільству новий варіант Конституції, за якою буде жити нова Україна. Ми повинні врахувати думку авторитетних українців в політиці, культурі, науці та інших сферах – і написати новий Основний закон, за яким ми будемо жити і розвиватися. Визначити, нарешті, на референдумі, яку країну ми збираємося будувати ... За цю частину роботи нашої команди буду відповідати я. Ми повинні запропонувати українському народові новий варіант Конституції – плану, за яким буде розвиватися країна, і це забезпечу!", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook