Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

На Чигиринщині підростає достойна зміна українського Парламенту

 ...

Команда Черкаської обласної організацій "Нашого краю" продовжуємо свій новорічний марафон привітань. Напередодні Дня Святого Миколая партійці на чолі з Анатолієм Нужним завітали у гості до чигиринської родини. Знайомству з якою передувала унікальна зустріч з її маленьким представником.

Минулої п’ятниці, під час візиту у Чигирин народного депутата України Сергія Шахова, який запитав присутніх у місцевому будинку культури: "Хто хоче бути депутатом?", у відповідь пролунав впевнений дитячий голос 9- річного Влада.

Хлопчика запросили на сцену.

"Не по рокам серйозний хлопчина, не побоявся вийти на сцену із побажанням миру всій Україні і рідній Чигиринщині, − ділиться Анатолій Нужний, голова обласної організації політичної партії "Наш край". – Коли зустрічаєш таких дітей, переповнюєшся гордістю і впевненістю за майбутнє держави. Хто знає, можливо саме цей випадок стане вирішальним у долі юнака, і в одному з майбутніх скликань Верховної Ради України ми побачимо його серед народних обранців!"

У переддень свята команда партійців Черкащини передала Владові та двом його меншим сестричкам подарунки. Сергій Шахов передав Владові годинник, а наша команда привезла дітям іграшки та солодощі.

"У ці святкові дні хочеться подарувати якомога більше радості кожній дитині. Особливо допомогти тим, кому не легко, хто опинився у якійсь скрутній ситуації, − розповідає Анатолій Нужний. – Нашим головним спільним завданням повинно стати виховання розумної і перспективної молоді для забезпечення стабільного майбутнього держави. Виховання професійних кадрів для роботи у конкурентних напрямках сучасного світу – пріоритетний напрямок органів влади та місцевого самоврядування по створенню відповідних умов для виховання молоді".

 

  • Facebook