Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Вбивство Захарченка може призвести до загострення ситуації на Донбасі"

 ...

На думку народного депутата, лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича, загострення ситуації на Донбасі після загибелі Олександра Захарченка влада може використати для зриву виборів в Україні. Про це політик заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Вбивство Олександра Захарченка стане ключовою історією у подальшому розвитку подій з врегулювання ситуації на Донбасі. Справа в тому, що Захід тиснув на Україну і Росію з метою дійсно запустити мінський процес. Вбивство Захарченко робить це неможливим, а глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що РФ відмовляється від переговорів у "нормандському форматі", черговий раунд яких був запланований на найближчий час", – переконаний парламентарій.

Політик заявив, що подібні інциденти не сприяють миру, а тільки "розпалюють полум’я війни", і назвав тих, кому вигідний цей інцидент.

"Сьогодні ми стали свідками того, як правляча еліта України намагається утриматися біля влади шляхом нагнітання конфлікту на Донбасі. Тепер ми повинні бути готові до нагнітання військової істерії з нашої сторони, а може й до відповіді з протилежної. Якщо, не дай Боже, почнуться якісь теракти, то влада встановить військовий стан, що поставить під питання проведення виборів, і буде пояснювати всім, чому саме вони повинні правити нами вічно. У підсумку вони знищать країну остаточно", – підкреслив народний депутат.

Лідер партії "За життя" упевнений, що вбивства на власній території, на Донбасі, не приведуть до миру – ким і заради яких цілей вони не були б ініційовані і реалізовані.

"Вбивство Захарченка – це цвях у кришку труни мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Це не спосіб для встановлення миру, у той час, як потрібно робити все можливе для припинення військових дій. Нас знову затягують у війну. І ми побачили один з варіантів, як саме влада збирається залишитися і правити нами", – резюмував Вадим Рабінович.

  • Facebook