Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Ляшко: "Не подачки людям треба кидати, а радикально підвищувати їхні доходи"

 ...

Народний депутат України, лідер опозиційної фракції Радикальної партії Олег Ляшко з трибуни Верховної Ради озвучив свій порядок денний на пленарний тиждень в парламенті. Народний депутат обурений питаннями, винесеними на розгляд.

На його переконання, є законопроекти, ухвалення яких зараз набагато важливіше.

"Платіжки за комуналку, захмарні ціни у магазинах, копійчані пенсії та зарплати – ось що сьогодні найбільше турбує українців. Люди чекають від нас реальних дій. Натомість депутати займаються вирішенням другорядних проблем. У Радикальної партії є альтернативний план", – наголосив Ляшко.

За словами радикала, парламент має реально підвищити зарплати і пенсії та одночасно знизити податковий тиск на фонд заробітних плат. Окрім того, він закликав депутатів повернути жінкам право виходити на пенсію у 55 років, а також скасувати податок на пенсії працюючим пенсіонерам.

"Не подачки людям треба кидати, а радикально підвищувати їхні доходи", – зазначив Ляшко.

Також він закликав проголосувати за законопроект про імпічмент президента, щоб мати можливість контролювати владу, і скасувати депутатську недоторканність. Лідер радикалів наполягає на негайній відставці Генпрокурора Шокіна, без звільнення якого реальних реформ у прокуратурі, на думку головного радикала, не буде. "Ми маємо діяти, а не байдикувати", - зазначив лідер РПЛ.

  • Facebook