Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Флібустьєри з МВФ доводять нас до злиднів, а влада під їх диктовку підвищує тарифи на газ"

 ...

Сьогодні немає ніякої необхідності у підвищенні ціни на газ, але ми всупереч законам економіки це робимо. Така тенденція - це результат змови влади і міжнародних інститутів, яким байдужа доля України. Таку заяву зробив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "NewsOne".

"Сьогоднішній приїзд місії МВФ і переговори з нашим урядом можуть призвести до знищення України, її економіки. Якщо це була б виключно фінансова структура, яка своєю метою ставить допомогу слабким економікам, то вона давала б рекомендації і засоби під відновлення промисловості, реставрації портів, заводів тощо. Це була б інша справа! На практиці ж представники МВФ ведуть себе як пірати. Я їх називаю "міжнародні валютні флібустьєри", тому що їхні методи піратські по відношенню до корабля під назвою "Україна". Посудіть самі: виходячи з назви "Міжнародний валютний фонд" неясно, чому ця організація диктує нам, яку соціальну і тарифну політику нам проводити. Яке їм діло до нашої ціни на газ? Чому вони вимагають від нашого уряду вбити пенсіонерів, які ледве зводять кінці з кінцями, колосальними тарифами? Виходить, що існує змова між владою і Заходом: влада видавить дешеву робочу силу до Європи з нашої країни високими тарифами. Вони там будуть розвивати економіку західних країн, а ті, хто залишилися будуть доживати тут. До того ж, на днях у Кабміні заявили, що безробітних в Україні будуть позбавляти субсидій та допомоги тільки на тій підставі, що людина двічі відмовиться від запропонованої йому в службах зайнятості роботи", - обурився політик.

Парламентарій упевнений, що допомога міжнародних фінансових інститутів сьогодні не працює, тому що кредити "освоює" корумпована влада, а віддавати позики "будуть наші діти".

"Якщо МВФ ставить Україну на лідируючі позиції в рейтингу корупції, то навіщо вони продовжують виділяти нинішній владі транші? Навіщо давати наркоману чергову дозу наркотику? Якщо Фонд продовжує давати кошти, знаючи, що у нас крадуть, то значить, що він в у змові, і умисно заганяє у борги наших дітей і онуків", - констатував лідер партії "За життя".

Вадим Рабінович висловив побоювання, що в умовах "продажності української влади перед державою стоїть новий виклик - імміграція, яку Захід проштовхує через переписування Конституції".

"Міжнародні кредитори заохочують проштовхування ідей щодо прийняття змін до Конституції щодо вступу до НАТО і ЄС. Вони сподіваються, що ми зараз приймемо зміни до Основного закону, в ЄС ми ніколи не вступимо, але Європа, проте, за черговий транш буде перенаправляти до нас своїх мігрантів. А нам розповідатимуть, що так "і потрібно, тому що Україна - частина Європа"! З цих же причин, до речі, ми вивеземо до ЄС весь ліс і Рада сьогодні вже прийняла відповідний закон", - підкреслив народний депутат.

"Ми географічно Європа, але нас у ЄС не візьмуть, тому для початку ми повинні побудувати розвинену економіку і підвищити соціальні стандарти. Недостатньо хотіти або робити вигляд, що хочеш до Європи, потрібно міняти все навколо себе! ЄС - це перш за все постійне виконання зобов'язань держави перед громадянами, гідні соціальні стандарти. А влада у черговий раз намагається вчинити наругу над Конституцією, прописуючи те, що ми не досягнемо при їх управлінні. Ми нічим ні гірше Польщі або Чехії, де зарплата вище €1200, у нас хороші освічені люди, багата країна, просто потрібно перемогти цей вірус - злодійкувато українську владу", - резюмував Вадим Рабінович.

 

  • Facebook