Подорож у світ SPA: Вікові зміни. «ДІСПОРТ»

 ...
         

Дата виходу

Час виходу

середа

20:30

п'ятниця

20:25

субота

09:05

У світі не знайдеться жінки, яку б не турбувала її зовнішність. Біля дзеркала кожен  може знайти у собі масу недоліків, хоча інші можуть вважати нас ідеальними. І якщо певні комплекси і справді є плодом нашої уяви й надмірної самокритичності, то вікові зміни – це об'єктивна реальність. Із віком кількість колагену у шкірі зменшується, унаслідок чого шкіра втрачає пружність та тургор. Зменшення тонусу шкіри призводить до обвисання м’яких тканин обличчя та утворення зморшок.
Зазвичай, процес старіння шкіри є поступовим. Спочатку – непомітним, з роками – яскраво вираженим. Пришвидшене старіння шкіри спостерігається у жінок з 40-ка до 50-ти років, у чоловіків – після 50-ти.

Препаратів, котрі застосовуються для боротьби із віковими змінами, чимало. Серед них фахівці виокремлюють «Ботокс» та «Діспорт». Ці препарати є високоякісними та високоефективними.
СПА-ДОВІДКА
Препарат Диспорт
Виробник: Ipsen, Франція
Призначення: усунення мімічних зморшок (очі, чоло, обличчя).
Протипокази: загальні для інвазивних методів введення, індивідуальне несприйняття будь-якого з компонентів, патологія згортання крові, вагітність та лактація.
Тривалість дії залежить від курсу процедур, призначених лікарем.

Препарат гіпоалергенний
Побічні ефекти: традиційні для інвазивних методик.
СПА-ДОВІДКА
Ботокс
Виробник: Allergan (CША).
Призначення: лікування локального м’язового спазму, корекція мімічних зморшок.
Склад: ботулінічній токсин типу А – гемаглютинин.
Протипоказання: визначаються індивідуально.
Побічні ефекти: визначаються індивідуально залежно від загального стану здоровья.
СПА-ДОВІДКА
«Діспорт» безперечно безпечний. Однак, аби зрозуміти, у яких випадках його варто застосовувати, а у яких ні – потрібно засвоїти  його принцип дії на м’язи обличчя.
Якщо на спокійному обличчі – зморшки чітко промальовані – процедури ботулінічного токсину буде недостатньо. У такому випадку – додають фахівці, потрібно вдатися ще й до інших методик.
Процедура «Діспорт» проводиться одноразово і не потребує курсу. Ефективність та тривалість дії залежить не тільки від якості препарату, а ще й від властивостей організму, від того на скільки швидко він відновить нервові імпульси.
У середньому ефект триває від 4 до 6 місяців. По тому варто повторити процедуру для того, щоб закріпити ефект.
Побічні або небажані ефекти виникають при неправильному проведенні процедури.
Фахівці застерігають: проведенню якісної процедури Ботулотоксину має передувати ретельна консультація.
Після проведення процедури лікар і пацієнт домовляються про наступнц зустріч. Ефект від процедури спостерігається вже на другий день. Максимально він розвивається через 2-3 тижні.
Процедура ботулотоксину має протипоказання.
Окрім вирішення естетичних проблем та профілактування появи мімічних зморшок, препарати «Діспорт» та «Ботокс» використовують для лікування гіпергідрозу, або надмірної пітливості.
Такою ін’єкційною методикою лікують пітливість долонь, стоп та підпахових ямок.
Варто зауважити, що ін’єкції ботулотоксину – не панцея. Їх можна і потрібно поєднувати із іншими методиками.
Якщо зморшки – статичні, тобто чітко виражені на спокійному обличчі, ін’єкції «Діспорту» доречно поєднувати і процедурами контурної корекції.
Процедури контурної корекції проводяться за допомогою введення під шкіру гіалуронової кислоти різної щільності та колагену.
За допомогою контурної пластики швидко і безболісно відбувається корекція вікових змін шкіри: мімічні зморшки – зникають, а шкіра обличчя – омолоджується.
Незважаючи на такі позитивні результати, контурна корекція має незначні протипоказання.

  • Facebook