Подорож у світ SPA: Агенція стилю

 ...
     

Дата виходу

Час виходу

середа

20:30

п'ятниця

20:25

субота

09:05

Віднедавна свою роботу розпочав навчальний Центр «Райський». Для цього проекту керівники однойменної корпорації упродовж восьми років відбирали найкращі кадри, відпрацьовували корпоративну культуру та формували команду. Тут навчатимуть косметологів, майстрів манікюру та педикюру, стилістів-перукарів та адміністраторів. Партнером «Райського» у цьому навчальному проекті стала агенція «StyleSB.com»
Професійний стиліст, допоможе створити тому, хто цього потребує, сучасний імідж. Він буде гармоніювати із зовнішністю, характером та темпераментом людини. Допоможе їй досягнути успіху та кар’єрних висот. До всього фаховий стиліст навчить, як відповідати певним ідеалам краси, як жінок, так і чоловіків.
Світлана Брусіловська разом зі своїм партнером Федором Нестеровим працює відразу за кількома напрямками. Серед них – консалтинг та навчання.
Важливим напрямком також є професійне навчання. Ті, хто пройдуть його, зможуть навчати інших людей, як бути стильними та успішними.
Форма навчання, за словами Світлани, безпосередньо пов’язана зі специфікою предмета. Навчатися ремеслу «стиліста» можна індивідуально та колективно. Цікавою є форма онлайн навчання.

Важливо визначити мету свого навчання.

Для пересічних людей, які прагнуть віднайти свій стиль – Світлана Брусіловська та навчальний Центр «Райський» пропонує досить цікавий курс.
Зазначений курс складається із 6 тренінгів. Перший – це пошук кольоротипу: тих кольорів, які пасуватимуть саме Вам.
Третій тренінг присвячений підбору парфумів та мейк-апу.
Професійний стиліст Світлана Брусіловська відокремлює тренінг, присвячений шопінгу.
Загалом, цей курс працює дуже ефективно. Він допоможе знайти свій образ тим, хто цього бажає. Ви відчуєте себе впевненішою, жіночнішою та успішнішою.

  • Facebook