Подорож у світ SPA: чоловік у СПА-салоні

 ...
         

Дата виходу

Час виходу

середа

20:30

п'ятниця

20:25

субота

09:05

Сьогодні поява чоловіка у спа-салоні нікому не в новинку. Представники сильної половини людства на рівні із жінками, приділяють увагу своїй зовнішності та доглядають за своїм тілом. І це, запевняють фахівці індустрії краси, аж ніяк не відміняє їхніх чоловічих якостей.
Сучасний ритм життя і образ успішної людини, нині – нерозривні поняття. Успішність полягає не тільки у прагненні кар’єрних злетів, накопичення статків чи досягненні певного соціального статусу. Це ще й імідж, успішний зовнішній вигляд.
Обличчя й очі – дзеркало душі. Догляд за шкірою обличчя чоловіка відрізняється від догляду за шкірою обличчя жінки.
Особливості чоловічої шкіри враховуються при розробці косметичних засобів, процедур та програм для професійного догляду у салоні
Слід зазначити, що неправильний домашній догляд може звести нанівець зусилля косметолога у салоні.
Якщо обличчя та очі є дзеркалом душі, то руки – це візитівка кожної успішної людини. Манікюр з латини «догляд за руками». Доглянуті руки нині є невід’ємною частиною образа успішного чоловіка.
Догляд за руками, переконують у салоні-спа «Райский уголок» повинен бути правильним.

Чоловічий манікюр складається з кількох етапів.
Існують відмінності між чоловічим та жіночим манікюром. Перш за все це особливості анатомічної будови нігтьової пластини чоловіків та жінок.
У салоні-спа «Райский уголок» пропонують кілька технік чоловічого манікюру.
До всього, для економії часу у салоні чоловікам пропонують проведення кількох процедур водночас.
Довести до ладу тіло чоловікам допоможуть спеціальні спа-програми.
Фахівці спа-салону «Райский» пропонують такі спа-програми.
Мета застосування таких програм – нормалізація психо-емоційного стану. Вони показані при перевтомі, стресових ситуаціях, відновлюють нормально життєдіяльність організму після інтенсивних навантажень.
Однак, зауважують фахівці салону-спа «Райский уголок», для забезпечення гарної форми тіла салонних косметологічних процедур недостатньо. Їх неодмінно потрібно поєднувати із тренуваннями у фітнес залі. Вони відновлять спортивну форму тіла та загальний тонус організму.
Тренер салону-спа «Райский уголок» підбирає комплекс вправ індивідуально для кожного клієнта: відповідно до рівня його фізичної підготовки та захворювань. Щоб зберегти ефект від занять фітнесом надовго – тренування повинні бути систематичними.
СПА-ПОРАДИ
1. Як запобігти подразненню шкіри після гоління?
2. Поділ косметики за статевою приналежністю умовний чи реальний? Гелі для душу, шампуні тощ. Чи можна чоловікам користуватися косметикою, розробленою для жінок?
3. Що обов’язково має бути у чоловічій косметичці?
4. Мінімальна кількість вправ (ранкова розминка), яка зранку приведе м’язи чоловіка у тонус?

  • Facebook