Подорож у світ SPA: струнке тіло

 ...
         

Дата виходу

Час виходу

середа

20:30

п'ятниця

20:25

субота

09:05

Існування проблеми надлишкової маси тіла нині констатують лікарі усього світу. Статистика жахає: ожирінням страждають близько мільярда землян.
Для того, аби визначити чи маєте Ви надлишкову вагу, необхідно Вам худнути чи ні та які методики варто застосовувати для корекції фігури – потрібно, насамперед, визначити індекс маси тіла.
Ожиріння – це захворювання, яке призводить до усіх видів порушення обміну речовин. Воно безпосередньо пов’язане із розвитком харчової залежності. Нині фахівці за масштабами та поширенням прирівнюють її до алкогольної та тютюнової залежності.
Тобто для того, щоб був нульовий баланс – треба витрачати стільки енергії, скільки ти її споживаєш.
Навантаження надлишкової маси тіла на суглобову систему призводить до зношення скелета та суглобів. Унаслідок чого у людей, які страждають ожирінням, часто-густо розвиваються остеоартрози.

Якщо ж маса тіла в нормі, а Вас не влаштовують форми вашого тіла. Тоді… зарадять фізичні вправи. Комплекс спеціальних вправ, кардіо- та силові тренування зміцнять м’язевий каркас, усунуть зайву вагу та сформують привабливі форми.
Корисно фізичні вправи поєднувати із масажем, апаратними та ін’єкційними методиками.
До методів комплексної боротьби із целюлітом фахівці також зараховують ролико-вакуумний масаж та пресотерапію. Остання методика має ще й релакс-ефект. Після сеансу клієнт відчуває повне розслаблення, комфорт, приємне тепло у всьому тілі, легкість в ногах і стегнах.
Мезотерапевтична методика передбачає численні підшкірні ін’єкції. Препарати, котрі застосовуються у мезотерапії, є високоякісними та високоефективними.
Варто також пам’ятати, що процедура мезотерапії – це індивідуальний «коктейль» препаратів, котрі фахівець обере саме для вас.
На другому етапі боротьби із локальними жировими відкладеннями лікар-косметолог вводить під шкіру за допомогою ін’єкцій ліполітики.
На третьому етапі задіюють речовини, котрі покликані забезпечити відновлення шкіри у тих зонах, у яких лікар-косметолог працював із жировими відкладеннями.
Варто наголосити на тому, що усі методи та техніки, про які сьогодні йшла мова у програмі – найбільш ефективними є саме у комплексному застосуванні.

  • Facebook