Подорож у світ SPA: коса до пояса

 ...
         

Дата виходу

Час виходу

середа

20:30

п'ятниця

20:25

субота

09:05

Марина Лук’яненко: «Сьогодні під час мандрівки говоримо про тренд сезону – косу до пояса. Що потрібно для того, аби волосся було не лише здоровим, а ще й стильним – знають майстри перукарні салону-спа «Райский уголок».
Краса волосся зачаровує. Краса волосся, заплетеного в коси – зачаровує повсякчас. Прикрашають своє волосся різноманітними косами, і чоловіки, і жінки – з давніх-давен.
Давні єгиптяни, приміром голили голову й носили специфічну перуку з багатьох косичок. Єгиптянки, натоміть, відрощували власне волосся, заплітали його у коси, а потім вкорочували до плечей. 
У Київській Русі дівчата до заміжжя носили одну косу, прикрашену стрічками. Після одруження, волосся заплітали вже в дві коси. Обряд прощання із дівочою свободою проводили напередодні весілля.
Зручність та легкість таких зачісок сприяє тому, що коси залишаються популярними й до сьогодні. Коса завжди має стильний вигляд, - переконані у перукарні салону-спа «Райский уголок». До всього, вона ще й універсальна. Така зачіска доречна у будь-якій ситуації: і на вечірці, і у тренажерці. А ще волосся зібране в косу, підкреслює лінію шиї та гарну поставу.

Нині коси, і справді, на піку популярності. Плетіння стають дедалі різноманітнішими й дозволяють створити зачіску у будь-якому стилі. Окрім того, різні коси можна поєднувати із різними стилями одягу. Приміром традиційний колосок та класичний костюм створять гармонійний образ.

До традиційного плетіння коси у три пасма, ми вже звикли. Таку косу сплести зовсім не важко. Плетіння коси у чотири-п’ять пасом, більш складне.
Нині зачіску «коса» обирають як пересічні модниці, так і всесвітньо відомі зірки. Джесіка Альба, Дженіфер Лопес, Крістіна Агілера, Діана Крюгер, Скарлет Йохансон та інші.
Навіть найпростіша коса, в яку заплетене красиве, здорове та довге волосся, привертає  увагу до жінки, яка обрала саме таку зачіску. Завдяки косам, жінки із довгим волоссям завжди могли швидко зробити красиву зачіску. Утім, із коротким волоссям також можна експериментувати, - запевняють перукарі. Стара-добра «плойка-гофре» додасть волоссю об’єму. Потому, провівши цю не хитру маніпуляцію, майстер створює об’ємну косу.
Елегантний вигляд має звичайна коса, заплетена з довгого волосся, якщо її укласти вісімкою на потилиці та закріпити шпильками. Така зачіска згодиться не лише, як «офісний варіант», а й для вечірки чи світського прийому. Варто лишень додати шпильки зі стразами чи перлами, або ж декоративну стрічку – і вуа-ля: ви – готові!
Стильний зачіска – 50% успіху. Здорове волосся зробить успіх – стовідсотковим. Спеціально для того, аби волосся стало доглянутим, розкішним та… сяючим майстри індустрії краси створили зірковий косметичний бренд «Альтерна». Для створення розкішного шовку волосся компанія використовує виключно інноваційні впровадження індустрії краси. Комплекс, що використовується у засобах «Альтерна» - це унікальне поєднання необхідних волоссю для підтримки життєвої сили та здоров’я будівельних компонентів. Сьогодні салон-спа «Райский уголок» презентує новинки.
Засобами для укладки «Альтерна» насправді варто користуватися щодня, адже з допомогою цієї косметики, ви не просто створюєте ту чи іншу укладку, ви доглядаєте за своїм волоссям, змінюєте його накраще: відновлює клітинки волосся, посилює його блиск та еластичність.

  • Facebook