Подорож у світ SPA: навчальний центр «Райський»

 ...
     

Дата виходу

Час виходу

середа

20:30

п'ятниця

20:25

субота

09:05

Ідею створення навчального центру «Райський» керівники однойменної корпорації плекали достатньо давно. Упродовж восьми років для цього проекту відбирали найкращих косметологів, майстрів манікюру та педикюру, стилістів-перукарів та адміністраторів. Їм прищеплювали любов до професії та гордість за місце роботи. Увесь цей час у «Райському» відпрацьовували корпоративну культуру та формували команду. Зусилля колективу та керівників мережі салонів-спа гідно оцінили.

Таку серйозну міжнародну організацію, як ЄБРР, переконали звісно ж невичерпний творчий потенціал засновників корпорації, прагнення постійного професійного та особистісного зростання, а ще.. величезна база знань і навиків працівників салону. Рівень професійності колективу вразив керівництво ЄБРР.
Місія навчального Центру – розповсюдження і утвердження високих професійних стандартів якості послуг та обслуговування у салонах краси. Мета – якісна базова професійна підготовка фахівців індустрії краси.

Також у Центрі навчатимуть адміністраторів та керівників салонів.
Викладатимуть у навчальному Центрі «Райський» і спецкурс для власників салонів краси. Там охочі дізнаються ази так званого «салонного» бізнесу, засвоять сучасні принципи створення власного бізнесу та успішного його «просування».

У навчальному Центрі «Райський», який є структурним підрозділом мережі салонів «Райський», викладатимуть провідні майстри «райських» салонів-спа.
Курс «Косметології» охочим до знань викладатимуть Ольга Бруско та Тетяна Яковенко. Бажаючим освоїти цей спецкурс потрібні додаткові навички - базова середня або вища медична освіта.
Тих, хто вивчатиме курс «Косметології», навчатимуть усім апаратним технікам, які представлені в салоні. Їх знайомитимуть із ін’єкційними методиками, азами антисептики в салоні, а також нормативними документами, що регламентують роботу салонів краси, а відтак і косметологів.
Навчальні програми, за якими викладатимуть у Центрі, розроблені із урахуванням особливостей сприйняття навчального матеріалу дорослою людиною.
Спецкурс «Догляд за тілом у спа-салоні» викладатиме провідний масажист-естетист Аркадій Кравець. Мета цього курсу – набути практичних навичок та засвоїти теоретичні знання, необхідні для освоєння спеціальності «масажист-естетист». Формат курсу – лекції та практичні заняття.
Курс розрахований на 69 годин. Заняття, за словами Аркадія, триватимуть близько 3 годин на день. Цільова аудиторія курсу – масажисти та косметологи.
Освоять випускники Центру, що навчатимуться за спеціальністю «масажист-естетист» також ароматерапію та медовий масаж.
Окрім того, у навчальному Центрі «Райський» представлено кілька курсів манікюру.
Навчання у Центрі «Райський» позитивно характеризує індивідуальний підхід до кожного учня.
Корпорація «Райський» не виключає можливості подальшого працевлаштування найкращих випускників. Або ж надання їм конкретних рекомендацій щодо роботи у тому чи іншому салоні.
Кожен курс у навчальному Центрі «Райський» побудовано за ексклюзивним принципом авторської методики. Навчальні програми містять чимало практичних занять. Це дозволяє слухачам курсу максимально ефективно засвоїти отриману інформацію й потому продуктивно використовувати її у майбутньому.
Безцінні знання, що їх по завершенню навчання отримають випускники навчального Центру «Райський», відкривають перед ними нові можливості й горизонти.
По закінченню курсів, випускник навчального Центру отримує сертифікат Корпорації «Райський».

  • Facebook