Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Не визнає себе винним": полонений росіянами смілянин зажадав на "суді" перекладача (ФОТО)

 ...
"Не визнає себе винним": полонений росіянами смілянин зажадав на "суді" перекладача (ФОТО)Facebook / UA:Новини

Капітан захопленого Росією в районі Керченської протоки українського буксира "Яни Капу", смілянин Олег Мельничук, якого напередодні "суд" у Криму заарештував на два місяці, заявив, що не визнає себе винним. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив його адвокат Едем Семедляєв, передає "Гордон".

Олег Мельничук в "Київському райсуді Сімферополя", який обирав йому запобіжний захід у справі про порушення кордону РФ, скористався правом на перекладача.

"Все було, як під копірку, для всіх 24 моряків. Йому теж обрали запобіжний захід на два місяці, до 25 січня 2019 року. Олег скористався правом на перекладача, заявив, що не зовсім розуміє. Йому надали перекладача з російської на українську та з української на російську. Також він в суді заявив, що не визнає себе винним, вважає себе непричетним до цієї справи і готовий відстоювати свою невинність в будь-якому місці, в тому числі і в судах", – сказав адвокат.

За словами Едема Семедляєва, його підзахисного 27 листопада тримали в ізоляторі тимчасового утримання в місті Білогірськ.

"Ми спілкувалися, але недовго – кілька хвилин. Узгодили позицію у справі і що дане рішення будемо оскаржувати. Подробиці я не зміг з'ясувати", – зазначив Семедляєв.

Як повідомляв сайт vikka.ua, серед 23 українських моряків, захоплених росіянами, – двоє черкащан.

  • Facebook