Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський краєзнавець провів презентацію нової книги (Фото)

 ...
Черкаський краєзнавець провів презентацію нової книги (Фото)procherk.info

Третє за ліком краєзнавче видання, присвячене минувшині Черкас, презентував відомий черкаський журналіст і краєзнавець Борис Юхно.

Про це повідомив "Прочерк".

Видання "Черкаси: Пазли" стало своєрідним продовженням двох попередніх збірок історико-краєзнавчих нарисів Бориса Юхна про Черкаси: "Черкаські місторії" і "Ретро Град". Нова книга охоплює краєзнавчий доробок автора за останні кілька років.

Книжка складається з п’яти "пазлів": "Факультатив" (про цікаві сюжети з історії міста – від дахнівських курортів і будівництва мосту через Дніпро – до забудови Черкас у 1960-1980-х роках), "Простір" (про цікаві історичні об’єкти міста), "Промзона" (про індустріальні об’єкти), "Ретроторг" (про історію черкаської торгівлі) і "Мереживо" (авторські історичні замальовки з мережі Інтернет).

У книжці використано багатий ілюстративний матеріал, у тому числі з архівів черкаських фотожурналістів.

"Назва книжки – дещо спонтанна, – зазначив під час презентації Борис Борисович. – Коли я писав ці нариси, то подумав: а чи складуться колись ці пазли? А потім вирішив: чому б і ні! Думаю, це слово найбільше підходить, щоб визначити суть книжки, яка стала результатом вивчення періодики, спогадів старих черкащан, залучення фотоілюстрацій тощо. І коли з усього цього тема більш-менш вдало компонується, то це нагадує складання пазлів..."

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські гімназисти створять ілюстрації до дитячої книги.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>