Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Санітарки" з Черкас поїхали на передову (ФОТО)

 ...
"Санітарки" з Черкас поїхали на передову (ФОТО)

Десять повнопривідних санітарних автомобілів "Богдан-2251", виготовлених на автоскладальному заводі у Черкасах, 11 квітня передали для Міноборони України. Уже невдовзі автівки виконуватимуть своє призначення на передовій – перевозитимуть поранених та хворих від медичних підрозділів військових частин до військових госпіталів та цивільних лікарень. Про це повідомляє кореспондент vikka.ua.

"Санітарка" створена з урахуванням сучасних вимог та передового досвіду надання долікарської допомоги військовослужбовцям. Автомобіль підвищеної прохідності побудовано на шасі китайського позашляховика Great Wall Wingle 5. Розробка автомобіля велась із залученням фахівців Міністерства оборони, тому в ньому були враховані потреби і досвід експлуатації саме військовими лікарями.

Санітарний автомобіль випробовувався дорогами загального користування на швидкостях, близьких до максимальних, а також експлуатувався безпосередньо в районі проведення АТО по розбитих ґрунтових дорогах в умовах сезонного бездоріжжя.

У результаті випробувань автівку визнали придатною для виконання завдань у військових умовах та евакуації поранених і хворих. Одночасно "санітарка" може перевозити вісьмох легкопоранених у сидячому положенні або чотирьох у важкому стані і відповідно у лежачому положенні.

Усього ж за цей рік черкаський завод має виготовити сто таких автомобілів. Наразі розробники працюють над розробкою броньованих "санітарок".

Нагадаємо, раніше Державний науково-випробувальний центр Збройних сил Міністерства оборони України завершив випробування санітарного автомобіля та рекомендував Міноборони закупити автівки для потреб військових.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський бронеавтомобіль "Барс" перевірили на міцність.

  • Facebook