Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Тальному провели футбольний турнір, присвячений пам’яті полеглого воїна (ФОТО)

 ...
У Тальному провели футбольний турнір, присвячений пам’яті полеглого воїна (ФОТО)viche.ck.ua

У Тальнівській школі №3 провели відкритий турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті полеглого воїна Артема Жовтобрюха. Минулого року відкрили меморіальну дошку загиблому та започаткували футбольний турнір серед хлопців, цього року – й серед дівчат, пишуть "Вісті Черкащини".

"Ми прийняли рішення, що кожного року, на день народження Артема, а саме сьогодні, будемо проводити спортивні турніри. Приїхали команди школярів – футболістів з Кобринового, Кривих Колін, Майданецького та Зеленькова, братимуть участь і школярі з Тальнівської школи №3", – говорить Валерій Качан, директор школи.

Ближче до обіду команди зійшлися у запеклій боротьбі, по закінченню учасники отримали торти.

"Ми будемо нагороджувати усіх діток. Пізніше будуть змагатися дорослі футболісти: атовці, футбольні команди з Майданецького, щебеневого заводу, спортшколи", – розповів Качан.

Батьки Артема разом з його побратимами подарували для школи книгу морського піхотинця "У вічність ідуть кращі"

"Насамперед хочу подякувати усім хто пам’ятає про цей день: футболістам, які не злякались такої погоди, організатором цього турніру, учням. Хочеться щоб пам’ятали всіх тих хлопців, хто поклав голови за нас і наше майбутнє, за те, щоб ми мирно жили. Усім побажати мирного неба над головою і рідної землі під ногами, щоб більше не гинули наші діти, чоловіки, брати, щоб більше ні одна сльозинка не впала з материнських очей", – сказала мама Артема Жовтобрюха.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на честь учасників АТО школярі з Черкащини висадили молодий ліс.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook