Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Ґрати", що розділяють вулицю в Черкасах, хочуть замінити на більш сучасну конструкцію

 ...
"Ґрати", що розділяють вулицю в Черкасах, хочуть замінити на більш сучасну конструкцію

Вулицю Сумгаїтську, яку наразі продовжують реконструювати, планують ще більш осучаснити. Депутати міськради від фракції Партії вільних демократів пропонують замінити старий паркан із металевої сітки, що розділяє вулицю. Із таким запитом виступила на сесії 12 травня Інна Михайлюк.

"Дорогу, яка має дві смуги у протилежні боки, розділяє паркан, встановлений ще в 90-х роках. Сама сітка давно потребує ремонту і оновлення. Тим часом її використовують як незаконну конструкцію для реклами, – зазначила депутат. – Більше того, огороджувальна конструкція має несучасний і неестетичний вигляд. Складається враження, що люди по обидва боки перебувають за ґратами. Навіть у Черкаському зоопарку відійшли від практики кліток і ґратів. Те ж саме треба зробити і у місті".

Інна Михайлюк звернулася до міського голови Анатолія Бондаренка з пропозицією при розробці проекту реконструкції вулиці Сумгаїтської передбачити і заміну роздільної смуги на більш сучасну та оголосити конкурс на найкращий проект огорожі. Пропозицію підтримав 31 депутат.

Як повідомляв сайт vikka.ua, завершення ремонту вулиці Сумгаїтської у Черкасах коштуватиме 10 мільйонів гривень.

  • Facebook