Новини
Архів новин
Оберіть дату

Депутати вимагають від черкаського мера провести сесію міськради

 ...
Депутати вимагають від черкаського мера провести сесію міськрадиrada.cherkasy.ua

15 депутатів Черкаської міської ради вимагають від мера Анатолія Бондаренка продовжити роботу п’ятдесят шостого пленарного засідання сесії міськради, на якому залишилось нерозглянутими близько 500 проектів рішень. Про це у Facebook інформує черкаський журналіст Сергій Кузляєв.

Перерву у засіданні сесії було оголошено ще 18 червня 2018 року. Станом на 10 липня Бондаренко не підписав розпорядження щодо її продовження. Такі дії є неприпустимими, що призводить до порушення вимог Конституції та Законів України.

"Відповідно до частини 7 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" сесія сільської, селищної, міської, районної у місті ради повинна бути скликана за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради, виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради, а сесія районної, обласної – також за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради або голови відповідної місцевої державної адміністрації", – зазначається у зверненні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у родини черкаського підприємця й депутата провели обшуки.

  • Facebook