Новини
Архів новин
Оберіть дату

На черкаській набережній оновили освітлення (ФОТО)

 ...
На черкаській набережній оновили освітлення (ФОТО) Facebook / КП Міськсвітло Черкаси

На набережній біля Річкового вокзалу завершили реконструкцію освітлення. Під час його оновлення було встановлено 28 металевих оцинкованих опор. ДНаТ-лампи замінили на світодіодні LED-світильники. Про це повідомляє пресслужба КП "Міськсвітло".

До реконструкції стан освітлення був незадовільний, оскільки лампи були незахищені від зовнішніх чинників і швидко перегорали. Замість 16 металогалогенних ламп 150 Вт і 16 світильників ДНаТ 250 Вт встановлено 28 сучасних світодіодних LED-світильників, потужністю 36 Вт і 25 – потужністю 55 Вт.

"230 тисяч гривень буде зекономлено із міськбюджету за 5 років після реконструкції набережної біля Річкового вокзалу. Світлодіодні світильники є одним з найбільш екологічних і економічних джерел світла. У них не міститься ртуть, тому в разі виходу з ладу або руйнування вони не представляють небезпеки і не вимагають спеціальної утилізації. Практично всю одержувану енергію світлодіод перетворює в світло, на відміну від лампи розжарювання, яка при однаковій потужності дає світла менше, а виділяє тепла в рази більше", – зазначив заступник директора КП "Міськсвітло" Павло Собко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, автодорогу міжнародного значення завершують ремонтувати на Черкащині.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook
>