Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Чотири рази була в комі": у Черкасах юна переселенка з Донеччини потребує допомоги (Фото)

 ...
"Чотири рази була в комі": у Черкасах юна переселенка з Донеччини потребує допомоги (Фото)Фото Наталії Ісаєвої

Дев’ятирічна Аліса Ісаєва з Черкас має діагноз краніостеноз, синдром Арнольда Кіарі, сколіоз хребта, контрактура колінних та ліктьових суглобів, дисплазію обох тазостегнових суглобів, підвивих обох стегнових кісток.

Із тримісячного віку їй встановили трахеостомічну трубку, що потрібна для численних оперативних втручань. На чергову операцію потрібно близько 48 тис. євро. Про це пише Gazeta.ua.

"Аліса відразу після народження перебувала в реанімації, бо не могла самостійно дихати. В три місяці їй зробили операцію – краніостеноз. В чотири – поставили шунт для відтоку в черевну порожнину спинно-мозкової рідини. Донечка чотири рази була в комі. Але мужньо все витримує. Навчилася ходити, хоч і за допомогою ходунків. Ми теж не опускаємо рук. Возимо на реабілітації, масажі, різноманітні обстеження. Три роки тому в Аліси почав прогресувати сколіоз. Лікарі кажуть, градус прогресує і стає критичним. Треба термінова операція. Нам кажуть, що в нас важкий випадок, бо дитина має багато супутніх захворювань", – розповідає мати Наталія Ісаєва.

Документи Аліси відіслали в закордонні клініки. Торік в травні відповідь надійшла з Німеччини. Одна з їхніх клінік спеціалізується на дитячій нейрохірургії та ортопедії. Восени там Алісі зробили операцію по декомпресії задньої черепної ямки. Оплатити операцію допомогли небайдужі люди.

"Цієї весни Алісі планують зробити реконструкцію хребта. Клініка виставила рахунок на близько 48 тисяч євро. Для нашої сім'ї це не реальна сума. Ми є переселенці з Макіївки на Донеччині. В Черкасах винаймаємо житло. Доводиться дуже не просто. Тому змушені знову звертатися до людей, щоб помогли нашій донечці стати такою, як і всі її ровесники", – каже Наталія.

Реквізити для допомоги:
Карта Приватбанку: 5168 7551 0882 7433 (Ісаєва Наталія Миколаївна).

Як повідомляв сайт vikka.ua, Маріанна Мойся, яка 10 лютого потрапила в жахливу ДТП біля черкаського аеропорту, нині потребує фінансової допомоги небайдужих.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>