Новини
Архів новин
Оберіть дату

Суд обмежив Золотоніському водоканалу скид нечистот у місцеву річку

 ...
Суд обмежив Золотоніському водоканалу скид нечистот у місцеву річкуFacebook / Олександр Позняков

Екоінспектори неодноразово проводили перевірки КП "Міський водоканал" Золотоніської міської ради щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів. За результатами перевірок фіксувались факти невиконання вимог дотримання умов скидання зворотних вод в р. Суха Згар, які здійснюються з перевищенням ГДС. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник начальника Держекоінспекції у Черкаській області Олександр Позняков.

Комунальне підприємство систематично проводило діяльність з порушенням вимог природоохоронного законодавства, а саме здійснювало скид зворотних стічних вод з перевищенням ГДС по азоту амонійному, завислим речовинам, ХСК, хлоридам та фосфат-іонах, що є порушенням ст.ст. 44, 48, 70 Водного Кодексу України.

Тому, Державна екологічна інспекція у Черкаській області звернулась до Черкаського окружного адміністративного суду щодо застосування заходів реагування.

27 вересня 2018 року Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Черкаській області та обмежив КП "Міський водоканал" Золотоніської міської ради здійснення скиду з перевищенням нормативів ГДС (гранично допустимих скидів) в річку Суха Згар.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на мосту через річку Рось на Черкащині продовжують ремонт.

  • Facebook