Новини
Архів новин
Оберіть дату

Європейський сервіс: у Черкасах пропонують автівки на прокат*

 ...
Європейський сервіс: у Черкасах пропонують автівки на прокат*radymo.com

У наш час автомобіль вже давно перестав бути розкішшю і перейшов у категорію необхідності. Без нього не уявити ані успішного бізнесу, ані комфортного відпочинку. Що робити тим, хто не має автівки, або тимчасово залишився без неї? Громадський транспорт чи таксі – не завжди кращий варіант. В Європі оренда авто є повсюдним явищем. У Черкасах теж можна взяти автомобіль на прокат.

У сервісі ПрокатАвто-Черкаси обіцяють швидко, якісно та дешево організувати прокат автомобіля у Черкасах і по всій Україні. За необхідністю співробітники фірми подають автомобіль у призначений час у вибране клієнтом місце. Це дуже зручна опція для тих, хто прилітає на літаку або приїжджає потягом і хоче вільно пересуватися.

bmkhavuz.net

"Наші послуги для людей, що прагнуть самостійності і звикли самі керувати своїм часом. Наша робота – комфорт клієнта та його особиста свобода, можливість швидко вирішити все і скрізь встигнути", – зазначають у ПрокатАвто-Черкаси.

Прокат автомобіля має ще одну перевагу. Людина сама обирає маршрут і самостійно керує своїм часом.

Фірма пропонує багатоваріантність замовлення авто на прокат. Клієнт може обрати оренду авто подобово, або на довгий термін. Серед основних послуг: авто в оренду без водія та з водієм, можливість вибору авто різних цінових категорій, організація трансферу в аеропорт "Бориспіль", "Жуляни", в будь-який готель, базу відпочинку, організація туру історичними місцями Черкащини. Також серед послуг – оренда мінівенів.

Прокат машин зацікавить тих, хто планує ділову поїздку або збирається організувати подорож-відпочинок. Для автовласників, що тимчасово залишилися "без коліс", але звикли мати під рукою авто, прокат машини – справжнє спасіння.

Підійде оренда авто і охочим купити машину, але перед цим протестувати вподобану модель автомобіля. За відгуками клієнтів сервісу, дуже зручною є форма замовлення авто. Це можна зробити на сторінці http://prokatavto.ck.ua, обравши машину в рубриці Автопарк сайту.

Постійним клієнтам у сервісі обіцяють бонуси, спеціальні програми та вибір системи оплати прокату автомобіля.

Тим, хто вагається, – взяти авто на прокат чи ні, слід знати, що процедура оформлення документів для оренди проста і швидка. Весь процес може зайняти до півгодини. Процедуру оформлення можна значно скоротити, якщо зателефонувати заздалегідь та надіслати фотокопії необхідних документів на сервіси Viber  або WhatsApp.

* Матеріал розміщено на правах реклами

Як повідомляв сайт vikka.ua,  черкаські дороги розбивають перевантажені фури.

  • Facebook