Новини
Архів новин
Оберіть дату

Священик, який повернувся із зони АТО, презентуватиме книгу в Черкасах

 ...
Священик, який повернувся із зони АТО, презентуватиме книгу в Черкасахvelychlviv.com

Священик Української Греко-Католицької Церкви Андрій Зелінський 25 жовтня презентуватиме у Черкасах свою книгу "На ріках Вавилонських. Кілька думок про повернення". Про це повідомляє "Прочерк" в ГО "Книжковий маестро".

О 13.00 він зустрінеться зі студентами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. О 15-45 відвідає навчальний центр Держприкордонслужби України в Оршанці, а о 18-00 відбудеться зустріч у Черкаському обласному художньому музеї.

Андрій Зелінський – член чернечого згромадження "Товариство Ісуса", відомий військовий капелан, член Ініціативної групи та Наглядової ради Української Академії Лідерства (УАЛ), викладач Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Філософську освіту здобував у St. Basil College, Стамфорд, США; богословську – у Pontificia Universita Gregoriana, Рим, Італія; політологічну – у Національному університеті "Києво-Могилянська Академія", Київ.

Основні сфери наукових інтересів та напрямки пасторальної діяльності: християнська духовність у контексті сучасної культури, ідеологія національної безпеки та забезпечення духовних потреб військовослужбовців.

У військовому капеланстві понад 10 років, з червня 2014 року одним з перших капеланів бере активну участь у наданні духовної підтримки українським військовим у зоні АТО, здійснюючи своє служіння у підрозділах ЗСУ під Слов’янськом, Краматорськом, Старогнатівкою та у Пісках, Дебальцевому, Широкіному, промзоні Авдіївки Донецької області. Нагороджений Орденом "Народний Герой України".

Як повідомляв сайт vikka.ua, демобілізовані черкаські атовці повернуться додому до кінця жовтня.

  • Facebook