Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах понад 250 патрульних поліцейських присягнули на вірність державі (ФОТО)

 ...
У Черкасах понад 250 патрульних поліцейських присягнули на вірність державі (ФОТО)

У Черкасах об 11.00 на площі Богдана Хмельницького розпочалася присяга нових патрульних поліцейських, передає кореспондент vikka.ua. Серед черкаських патрульних – 22 учасники АТО.

 

На урочисту церемонію складання присяги завітали заступник голови національної поліції України Олександр Фацевич та начальник департаменту патрульної поліції України Євген Жуков.

Водночас на привітання нових "копів" на площі зібралося понад сотня черкащан, зокрема друзі та родичі правоохоронців. 

"Я вірю у вас. У вас вірять черкащани. Не втратьте цей кредит довіри", – так звернувся до патрульних голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на етапі реєстрації кандидатів 5480 осіб подали свої заявки щодо участі у конкурсі на посаду поліцейського. Враховуючи базові вимоги до кандидатів, до участі у першому етапі відбору, а саме проходженні тесту на загальні навички, допущено 4475 осіб. Конкурс на посаду поліцейського становив 21 претендент на 1 місце.

За результатами проходження 5-ти етапів відбору для проходження курсів первинної професійної підготовки (спеціалізації) зараховано 261-го поліцейського. Навчання проходило у період із 21 грудня 2015 року по 26 лютого 2016 року на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Успішно склали іспити та закінчили навчання на курсах 256 патрульних поліцейських (серед них 33  – жінки).

 

  • Facebook