Новини
Архів новин
Оберіть дату

Майже 400 мільйонів гривень виділили на ремонт доріг на Черкащині

 ...
Майже 400 мільйонів гривень виділили на ремонт доріг на Черкащині

На ремонти доріг місцевого значення у Черкаській області було виділено 391 мільйон гривень. Про це на своїй нараді 5 квітня повідомив заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, передає кореспондент vikka.ua.

Як пояснив Костянтин Омаргалієв, першочергово розпочнуть робити ямковий ремонт.

"Нам потрібно відійти від негативу народу, підвищити темп і провести якісний ямковий ремонт доріг, – пояснює він. – Після цього розпочнемо капітальний ремонт доріг обласного значення. Також будемо уберігати траси від вантажівок, які розбивають їх Варто зазначити, із 391 мільйон коштів для ремонту доріг місцевого значення, до 20% від суми допускається на ремонт доріг комунальної власності. 50 мільйонів з цих коштів виділять на утримання доріг місцевого та комунального значення".

Костянтин Омаргалієв зазначив, що всі ремонти доріг розпочнуться після проведених тендерів, тобто через 2- 2,5 місяці. Також керівник Укртрансбеспека Володимир Завгородський повідомив, що у Черкаській області є три мобільних пристроїв для зважування автомобілей.

"Наразі у нас працює лише один майданчик, але після завершення будівництва будуть працювати ще два. Це збереже дороги від руйнування", – каже він.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащани на всю Україну поскаржились на стан доріг.

  • Facebook
>