Новини
Архів новин
Оберіть дату

Весільний бум: майже сотня закоханих пар із Черкащини одружиться на "щасливу дату" (ФОТО)

 ...
Весільний бум: майже сотня закоханих пар із Черкащини одружиться на "щасливу дату" (ФОТО)Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

18 серпня Черкащиною прокотиться чергова хвиля весільного буму. Молодята вже подали 95 заяв на державну реєстрацію шлюбу в магічну й щасливу дату 18.08.2018. Одружитися в цей день більше охочих, ніж на цьогорічний День Святого Валентина, коли на весільний рушник стали 75 пар. Про це інформує прес-служба Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Загалом у серпні в Україні проходить потрійний весільний бум – 8, 18 та 28 серпня. Молодята вірять, що збіг вісімок допоможе створити щасливий шлюб та зберегти безкінечне кохання. Вісімка вважається щасливим числом у багатьох народів, а поєднання трьох вісімок – потрійна удача. Весілля такого дня віщує молодятам процвітання, успіх і кохання. За словами нумерологів, це гарний день для укладання шлюбу людей творчих, вільних, здатних до самовираження. До того ж вісімка символізує достаток і багато дітей.

"Перша хвиля весільного буму пройшла в області 8 серпня. Цього дня зареєстрували шлюб 53 пари. З них 4 пари одружилися в рамках проекту "Шлюб за добу". Оскільки проект дозволяє подавати заяви навіть у день обраної дати, кількість одружень у щасливі дні серпня може ще зрости", – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Він також нагадав, що в області послугою "Шлюб за добу" можна скористатися в 5-ти населених пунктах. Це міста Черкаси, Сміла, Канів, Умань та село Білозір’я.

Для цього потрібно:
звернутися до організатора шлюбної церемонії;
обрати дату та час проведення реєстрації шлюбу;
укласти відповідний договір із організатором;
завітати на власне весілля.

Станом на 10 серпня в межах проекту "Шлюб за добу" на Черкащині одружилися майже 600 пар молодят.

Як повідомляв сайт vikka.ua, п’ятсота пара у Черкасах зареєструвала "Шлюб за добу".

  • Facebook