Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині з’явився ще один "лотерейний" мільйонер

 ...
На Черкащині з’явився ще один "лотерейний" мільйонер ntv.ru

Черкаська родина мільйонерів поповнилася ще однією сім’єю. Уманчанка Ірина виграла в "Лото-Забава" мільйон гривень. Про це пише "Вечірня Умань".

Жінка зізнається, що купувала лотерейні квитки протягом десяти років. Її родина вже перемагала раніше. Кілька років тому батько Ірини вигнав побутову техніку на понад дві тисячі гривень.

Свій виграш Ірина планує витратити на ремонт оселі та подорож усією родиною. Окрім цього, оператор державних лотерей підготував для неї майстер-клас з гри у гольфу. І хоча цей вид спорту піддався їм не одразу, все ж таки жінка "знайшла спільну мову" з ключкою.

Ірина Здіорук стала переможницею 977 тиражу "Лото-Забава". І на цьому родина зупинятися не збирається.

Зазначимо, що черкащани не вперше виграють таку суму в лотерею. У червні черкащанин Олександр також виборов свій перший мільйон. Чоловік грає в цю лотерею з першого тиражу і каже, що навіть двічі вже приїздив у студію в якості головного гравця.

Також житель смт. Катеринопіль виборов найбільший джекпот за всю історію України, отримавши у лотерею майже 18 мільйонів гривень. Гра коштувала новоспеченому мультимільйонерові 70 грн.

Як повідомляв сайт vikka.ua, 7-річний черкащанин став наймолодшим в Україні мільйонером.

 

  • Facebook