Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаси накрив невідомий сморід

 ...
Черкаси накрив невідомий сморідFacebook / Типові Черкаси

У Черкасах 9 квітня жителі міста відчули неприємний запах, що простягався від району площі 700-річчя до центру. Про підозру на хімічні викиди одного з підприємств люди писали у соціальних мережах. Дехто навіть звертався до оперативних служб.

"Черкаси знову смердять. У людей головний біль, стискує легені та турбує серце. Де наш мер Бондаренко?!" – пишуть у спільноті "Типові Черкаси".

Як повідомив сайту vikka.ua речник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко, дійсно близько 23:00 год. до оперативно-координаційного центру від жителів м. Черкаси надходили численні повідомлення про те, що в районі вулиць Гоголя, Надпільна, Юрія Іллєнка, Добровольського відчувається невідомий хімічний запах.

"На місце події на пересувній лабораторії було направлено відділення радіаційно-хімічно-бактеріологічного захисту Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС. Проведеним відбором проб у повітрі та ґрунті перевищень наявності небезпечних хімічних речовин понад граничнодопустимих концентрацій не виявлено. За напрямком вітру розглядається варіант занесення неприємного запаху від мінеральних добрив які були внесені на полях Черкаського району для підживлення рослин", – пояснив речник ДСНС.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах підліток застряг у багнюці й не міг самостійно вибратися.

 

  • Facebook