Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащан запрошують на фестиваль нескореної нації

 ...
Черкащан запрошують на фестиваль нескореної нації moshny.ck.ua

На Черкащині з 6 по 8 липня пройде фестиваль нескореної нації "Холодний Яр". Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Черкащан запрошують до села Грушківка, Кам’янського району, де фестиваль "Холодний Яр" буде проходити вже традиційно. На гостей чекають майстер-класи, цікаві екскурсії, ярмарки, змагання, майданчики для дітей та ще багато чого цікавого.

Так, 6 липня з 9 ранку по 13 годину дня буде приїзд учасників, таборування в наметовому містечку, після чого стартує відкриття першого фестивального дня. З 10 по 19 годину працюватимуть виставки від Українського інституту національної пам’яті, до 18 години вечора проходитимуть велосипедні екскурсії. Також, першого дня з 13 по 19 годину будуть функціювати ярмарки майстрів, до 17 години будуть спортивні заходи.

З 13 по 15 годину очікуються майстер-класи від народних майстрів, до 18 години гості зможуть порелаксувати на спеціальній галявині для учасників російсько-української війни. З 14 по 18.00 годину працюватиме дитячий майданчик та гутіркова галявина. На завершення з 19 по 23 годину буде проходити музична частина фестивалю, під час якої виступлять Руслана Лоцман, Motanka, "От Вінта!" та Dj Tapolsky.

Наступного дня вже о 10 ранку буде відкриття другого фестивального дня. До 14 години проходитимуть екскурсії "Холодним яром", до 15 години відбудуться спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту. Також з 10 ранку до 18 години вечора проводитимуться велосипедні екскурсії. До 19 години вечора діятимуть виставки від Українського інституту національної пам’яті, також функціюватимуть функціонування ярмарки майстрів.

Окрім цього з 13 по 18 годину буде працювати релакс-галявина для учасників російсько-української війни, до 19 години працюватиме дитячий майданчик.

З 12 по 15 годину пройдуть майстер-класи від народних майстрів, із 13 по 18.30 діятиме гутіркова галявина. На завершення другого дня перед учасниками виступлять музичні виконавці: "В моїй голові", "Спека", "КораЛЛі", "Чумацький Шлях", "Тінь Сонця".

8 липня з 10 години відбудеться відкриття третього фестивального дня. Потім програма буде такою ж, як і другого дня. Проте 19:00 до 23:00 під час музичної частини виступлять MniShek, Гуляйгород GG, КАРНА, Кому Вниз. О 23:00 відбудеться завершальна ватра

Протягом трьох днів буде проходити збір коштів для реабілітаційного центру для учасників російсько-української війни.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах до Дня Незалежності влаштують масштабний спортивний фестиваль.

 

  • Facebook