Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Хто на кому заробляє": підрядник запевняє, що мер Черкас вимагав "відкат" у його фірми (ВІДЕО)

 ...
"Хто на кому заробляє": підрядник запевняє, що мер Черкас вимагав "відкат" у його фірми (ВІДЕО)

Мер Черкас Анатолій Бондаренко наживається на реконструкції низки об’єктів міста. Із такою гучною заявою виступив директор та засновник компанії ТОВ "САМЕ КЛІНІНГ" Олексій Дорофєєв. Той переконує: саме його компанія виграла тендери на ремонт трьох шкіл та Центру реабілітації і не отримала фінансування на виконання робіт.

"Вчора у Facebook Анатолій Бондаренко мав необережність написати, що співробітники моєї компанії заробляють на дітях. То давайте розберемося, хто на кому заробляє. ТОВ "САМЕ КЛІНІНГ" є підрядником по реконструкції музичної школи №1 імені Лисенка. У кінці 2016 року ми виграли цей тендер та приступили до виконання робіт, однак у 2017 році закінчилося фінансування", − зазначив Олексій Дорофєєв.

Підприємець додав, що ремонтники виконали роботи по укріпленню будівлі школи та додатково витратили 126 тисяч гривень своїх коштів, які їм так і не сплатили. Окрім цього ТОВ "САМЕ КЛІНІНГ" отримало перемогу ще в кількох тендерах, на об’єктах яких їм не дали працювати.

"2016 рік – ремонт школи №15, за розпорядженням Анатолія Бондаренка, адміністрація школи ввела другу компанію поперед нас, яка виконала ці роботи, не дивлячись на те, що перемогли ми", − зазначив Олексій Дорофєєв.

Окрім цього підприємець додав, що у 2017 році компанія через суд отримала кошти за ремонт частини школи №3, оскільки всі роботи фірма виконала за свої гроші. 2018 рік − Кризовий центр, що по вулиці Кобзарська, 1. Анатолій Бондаренко "потупав ногами" та відмінив тендер, тому що саме ТОВ "САМЕ КЛІНІНГ" було переможцем.

"Я звісно прошу вибачення, але навіщо "піаритися" на дітях та підприємцях? Краще не катати весілля, а продати "Mercedes" та закінчити це будівництво. Та прошу вибачення у дітей, які навчаються в цих школах, і їхніх батьків за те, що ми не даємо відкатів", − підсумував Олексій Дорофєєв.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати зняли кошти з ремонту Кризового центру.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook