Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах хочуть покращити транспортне сполучення між Південно-Західним районом та Соснівкою

 ...
У Черкасах хочуть покращити транспортне сполучення між Південно-Західним районом та Соснівкою

Жителі Південно-Західного району скаржаться на погане сполучення громадського транспорту із мікрорайоном Соснівка, де розташовані обласна лікарня, онкодиспансер та інші медичні заклади. Про це на сесії міськради 5 жовтня повідомив депутат Ігор Кіта, передає кореспондент vikka.ua.

За його словами, у цьому напрямку наразі перевезення здійснюються лише одним автобусним маршрутом №6.

"У часи пік, тобто вранці та увечері, багато мешканців, в тому числі працівників медзакладів, не в змозі своєчасно потрапити до лікарень через переповнення пасажирами автобусів. Особливо така ситуація нагальна протягом навчального року, коли студенти Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького також доїжджають до місця навчання саме цим автобусом", – зазначає депутат.

У зв'язку з цим він просить вирішити питання покращення транспортного сполучення між районами, зокрема шляхом внесення змін до руху маршруту №13, продовживши його рух від мікрорайону "Лісовий" до обласної лікарні по вулиці Мендєлєєва.

Заслухавши проблему, депутат Олександр Згіблов запропонував продовжути маршрут руху тролейбусу, мовляв це соціальний транспорт та й домовитися із Черкасиелектротрансом має бути легше. Наскільки це технічно можливо втілити, ще мають з'ясувати фахівці. Утім запит підтримав 31 депутат, а це означає, що питання може зрушити з мертвої точки.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на одному з тролейбусних маршрутів Черкас побільшало "рогатих".

  • Facebook