Новини
Архів новин
Оберіть дату

Микола Томенко: у ХХІ столітті з'явилася нова чума — "рашизм".

 ...
Микола Томенко: у ХХІ столітті з'явилася нова чума — "рашизм".ТСН

Радник Президента України вважає, що світові загрожує "рашизм", на цьому він наголосив у ефірі "Українського радіо". За словами Томенка, на прикладі України можна побачити, що ідеологія "рашизму" продовжує гірші традиції фашизму. Про це йдеться на персональному сайті нардепа.

За його словами, світова спільнота з початку ХХ століття боролася з фашизмом, потім – зі сталінізмом. Тепер постала нова ідеологічна людиноненависницька ідеологія, яку можна умовно назвати "рашизмом".

− Росія по всьому світу підтримує будь-які методи, щоб знищити тих, хто не підтримує ідею "Русского мира". Усі, хто коли-небудь знав або вивчав російську мову, або має російське коріння, потрапляють під державний і політичний "захист" Путіна, незважаючи на те, хочуть вони цього "захисту" чи ні", – зауважив у своєму виступі М. Томенко. – Думаю, що історія зі збитим на території Донеччини пасажирським літаком Малазійських авіаліній повинна нарешті зупинити дискусію (передовсім у європейському співтоваристві) стосовно того, чи варто боротися з новою "чумою" ХХІ століття на ім’я "рашизм".

За вважає радник Президента, тепер абсолютно очевидно, що країни Євросоюзу мають зрозуміти, що лише спільними зусиллями, застосовуючи політичні, економічні та, за необхідності, військові методи, можна буде забезпечити захист не лише України, а Європи та всього світу від нової загрози на ім’я "рашизм".

  • Facebook