Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащанин став чемпіоном України у трекових гонках

 ...
Черкащанин став чемпіоном України у трекових гонках

Черкащанин Андрій Яроменко переміг у Чемпіонаті України з трекових гонок. Фінальний етап цього Чемпіонату завершився у Чернівцях минулими вихідними. Паралельно із трековими гонками там відбувалися ще одні професійні перегони – етап Чемпіонату України з автокросу. Андрій Яроменко встиг представити Черкаси в обох дисциплінах. 

"Насправді, дуже важко за одні вихідні брати участь у двох різних Чемпіонатах. Але змагальні траси були розміщенні поруч, тож я вирішив, що спробую себе в обох дисциплінах, – каже Андрій Яроменко. – Боротьба виявилася занадто складною".
 

У суботу Андрій Яроменко зосередився виключно на автокросові. А в другий день Чемпіонату, в неділю, встиг і на трекові гонки.

"Але так трапилося, що на трекових гонках мені довелося змагатися на чужому автомобілі. Мій був сильно пошкоджений під час автокросу. Тож для участі в Чемпіонаті з трекових гонок я позичив автомобіль іншого спортсмена і це додало складнощів, адже до техніки потрібно було звикнути, а часу для цього взагалі не лишалося. Призвичаювався вже під час самого Чемпіонату і це було непросто", – ділиться враженнями від перегонів Андрій Яроменко.
 

Однак це не завадило йому перемогти. Навіть на чужому автомобілі спортсмен з Черкас виграв гонку.

Нагадаємо, що упродовж усього Чемпіонату з трекових гонок Андрію Яроменку не було рівних. Чемпіонат мав шість етапів і на п’яти з них саме черкаський спортсмен здобував перші місця. Його переможні заїзди містяни бачили під час етапів серії у Черкасах.

Перемоги на етапах зробили Андрія Яроменка Чемпіоном України з трекових гонок.

Додамо, що окрім кубка з трекових гонок, до Черкас спортсмен везе ще й кубок за третє місце у етапі з автокросу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, двоє з "Черкаських Мавп" здобули "бронзу" Ліги націй.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

 

  • Facebook