Новини
Архів новин
Оберіть дату

Родині черкащан, які постраждали від пожежі, потрібна допомога (ФОТО)

 ...
Родині черкащан, які постраждали від пожежі, потрібна допомога (ФОТО)

Допомогти родині, у будинку якої нещодавно трапилася пожежа, небайдужих містян просить черкащанка Ксенія Зайченко, пише "Про все". 8 січня вона поверталася додому й побачила, як на вулиці Пастерівській палає будинок.

– Я їхала в таксі і побачила пожежу. Попросила таксиста зупинитися і допомогти. Викликали рятувальників та швидку, – пригадує черкащанка. – Сьогодні я зв’язалася із родиною, аби запитати, які наслідки пожежі. Їм для відновлення будинку необхідні будматеріали, також згоріла вся побутова техніка. Родина у відчаї. Тож я написала у соціальних мережах про те, що люди потребують допомоги, й прошу відгукнутися всіх небайдужих.

Нині родина перебралася жити до родичів.

– У будинку були ми з дитиною, чоловіком та його батьками. Вже всі спали, а я дивилася телевізор і почула якийсь дивний запах, подумала, що хтось щось готує, – згадує черкащанка Анна Передрій.

Жінка розповідає, що в їхньому будинку повністю згорів дах, а також постраждала ванна кімната та кухня, зіпсувалась побутова техніка. За підрахунками, сума збитків понад 250 тисяч гривень.

– Нам спершу сказали, що причина пожежі у короткому замиканні. Але потім, коли все загасили, ми знайшли на даху залишки від феєрверку. Можливо, фітель залетів і потрапив у те місце, де в нас було обшито пластиком, – зазначає постраждала.

Контакти для допомоги постраждалій родині:

Передрій Анна Олександрівна 063-100-04-62

Номер картки: 5168 7556 2301 5688

Як повідомляв сайт vikka.ua, у приватному секторі Черкас гасили масштабну пожежу.

  • Facebook