Новини
Архів новин
Оберіть дату

Екологи пояснили появу мертвої риби у Каневі (ФОТО)

 ...
Екологи пояснили появу мертвої риби у Каневі (ФОТО)Facebook / Олександр Позняков

26 червня спеціалісти Держекоінспекції Центрального округу та Черкаського рибоохоронного патруля провели обстеження берегової лінії від межі Київської області (пристань Бучаки) до села Пекарі та відібрали проби поверхневої води. Результати поширив на своїй сторінці у Facebook начальник Управління екологічного нагляду Черкаської області Олександр Позняков.

При обстеженні берегової лінії на межі з Київською областю було виявлено більш чисельну кількість загиблої риби, ніж в акваторії нижнього б'єфу Канівської ГЕС. Температура води становила 29°С, концентрація розчиненого у воді кисню від 7,7 до 4,5 мгО2/дм3 (норма ГДК не менше 4). У місці відбору проб поверхневої води спостерігалось "цвітіння" води, що може бути однією з ймовірних причин замору з врахуванням високих температур повітря та води. Вода в межах Черкаської області при візуальному обстеженні має природню прозорість. Повний гідрохімічний аналіз поверхневої води проводиться протягом п’яти діб, про що буде повідомлено додатково, по можливості в найкоротший термін.

Черкаський рибоохоронний патруль проводить підрахунок загиблої риби в межах Черкаської області.

Щодо ситуації, яка склалася, направлено телефонограму на Столичний округ про вжиття заходів реагування в межах Київської області.

Як повідомляв сайт vikka.ua, аналіз річки Рось на Черкащині не виявив небезпеки.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook