Новини
Архів новин
Оберіть дату

Родина з Черкас врятувала коней від забою (Фото, Відео)

 ...
Родина з Черкас врятувала коней від забою (Фото, Відео)

У Черкасах родина викупила коней, яких горе-власники передали на забій. Зараз Наталія Штоль опікується двома тваринами. Для комфортного життя коней жінка з чоловіком навіть переїхала до села. Зараз там облаштовують спеціальну конюшню.

Про це йдеться в сюжеті 24 каналу.

Першою, чотири роки тому, до родини потрапила 7-річна руда Зіра. Її власник виїхав за кордон, а тварину просто віддав на м’ясо. Її товаришем став 14-річний Мілан. Його збиралися віддати на забій, бо не прижився у зграї.

"Був табун із головним жеребцем і він постійно бив Мілана. Бив до такого стану, що кінь ходив на трьох ногах, був покусаний, як далматинець на вигляд", – розповіла власниця коней Наталія Штоль.

Коли жінка зі своїм чоловіком викупили коней, то вирішили переїхати в село. Там придбали земельну ділянку, зараз будують простору конюшню. Також планують створити простір для реабілітації тварин. Хочуть, щоб усі охочі мали змогу допомогти та покататися на конях. Пара доглядає за тваринами, випасає та навчає їх. Допомагають поратися з кіньми волонтери.

"Хочемо, щоб була можливість людям приїжджати до нас у гості, спілкуватися з кіньми, мати можливість приєднуватися до цього світу тварин. Щоб люди ставали добрішими, розкутішими та щасливішими", – заявила власниця коней Наталія Штоль.

Наразі для сім'ї найважливіше – добудувати приміщення, поки не було сильних морозів. Тож охоче чекають на помічників.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах планують створити центр каніс-терапії.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook