Новини
Архів новин
Оберіть дату

Депутати хочуть обмежити рух вантажівок у Черкасах

 ...
Депутати хочуть обмежити рух вантажівок у Черкасах

Після реконструкції в’їздів до м. Черкаси з боку вулиці Смілянської та дамби весь транзитний транспорт почав рухатися вулицями Сумгаїтською та 30 років Перемоги. Жителі Південно-Західного району почали скаржитися на постійний шум та гуркіт від вантажних автомобілів, які здебільшого проходять через місто транзитом. Про це на сесії 7 червня повідомив лідер Партії вільних демократів, депутат Черкаської міської ради Олександр Згіблов.

За його інформацією, щодня через Черкаси проїжджає близько 500 вантажних автомобілів, 2/3 з яких рухаються через Південно-Західний район. Тому депутат запропонував розглянути можливість із встановлення необхідних обмежувальних знаків по вулиці 30 років Перемоги, Сумгаїтській та Руставі, які б забороняли проїзд транзитного транспорту більше 20 тонн.

Крім цього, на думку депутата, необхідно розробити схему проїзду через об’їзну, що проходить за містом в районі Геронимівки, а також встановити на в’їздах у місто з боку вулиці Смілянської та Сумгаїтської вагових комплексів, на яких зважуватимуть лише транзитний автотранспорт, а порушників, які перевозитимуть вантажі більше норми, штрафуватимуть.

"На наше переконання, таким чином ми зможемо поповнити міський бюджет", – додав Олександр Згіблов.

Його пропозицію підтримав 31 депутат. Проти проголосував лише один депутат Павло Карась.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на автодорогах Черкащини ввели сезонні обмеження руху для вантажівок.

  • Facebook