Новини
Архів новин
Оберіть дату

Міністр внутрішніх справ України відзначив черкаську рятувальницю (ФОТО)

 ...
Міністр внутрішніх справ України відзначив черкаську рятувальницю (ФОТО)Facebook / УДСНС у Черкаській області

11 травня у Києві, в Міністерстві внутрішніх справ, значну групу рятувальників було нагороджено за особливі заслуги перед Державою. Серед тих хто цього дня отримав державні нагороди, відомчі відзнаки, відзнаки Кабінету міністрів та Верховної Ради України була і черкаська рятувальниця Анастасія Клочко, інформує прес-служба УДСНС у Черкаській області.

Анастасія – єдина в Україні жінка-пожежниця, яка працює на ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, – була нагороджена грамотою Верховної Ради України "За заслуги перед українським народом".

Виступаючи перед присутніми, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подякував всім за мужність і героїзм, проявлені під час виконання службових обов’язків.

"Шановні рядові та офіцери, нацгвардійці, поліцейські, прикордонники та рятувальники, сьогодні маю честь від імені України та всього народу вручити вам державні нагороди. Кожен із вас має чесноти, якими пишається українська держава. Хочу привітати вас і від імені України подякувати кожному з вас. Слава вам і слава Україні", – зазначив Арсен Аваков.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаська полісвумен мріє стати Олімпійською чемпіонкою.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook