Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Черкаські Мавпи" розпочали рік із виїзної перемоги над "Миколаєвом"

 ...
"Черкаські Мавпи" розпочали рік із виїзної перемоги над "Миколаєвом"mavpabasket.com

11 січня "Черкаські Мавпи" перемогли на виїзді миколаївську команду із рахунком 76:84. Про це йдеться на сайті "Мавп".

Старт матчу залишився за господарями, які в дебюті поєдинку оформили ривок 10:2. Відмінно розпочав матч форвард Миколаєва Давидюк, який відзначився швидкими сімома очками.

Завдяки успішній грі на початку першої чверті, миколаївці виграли десятихвилинку, однак "Мавпи" вчасно зуміли оговтатися, а в другій чверті й взагалі вийти в лідери. Вдалий відрізок в середині другої десятихвилинки закінчився тим, що на велику перерву підопічні Максима Міхельсона пішли, маючи за плечима 2 очки переваги.

Гості рідше втрачали м'яч, трохи краще атакували з гри, а половину очок команді Міхельсона принесла лавка, зокрема Беллфілд, Девіс і Кобець, які на трьох набрали 23 бали.

У третій десятихвилинці команди обмінялися міні-ривками: спочатку господарі ненадовго вийшли вперед, після чого вже Мавпи скористалися невдалим відрізком "корабелів" у захисті, повернувши собі перевагу. Потрібно відзначити, що черкасці грамотно закрили фарбу, не давши господарям скористатися своєю перевагою в габаритах.

Все йшло до того, що вирішуватися результат цього матчу буде у заключній десятихвилинці. Після рівної першої половини чверті гості зуміли повернути собі лідерство – на цей раз остаточно. Обидві команди на тлі нервової гри допускали багато втрат, проте саме гравці з Черкас зуміли краще провести заключні хвилини, завдяки чому і виграли матч.

"Корабели" провели кілька невдалих атак, не забивши ні з фарби, ні з-за дуги, підопічні Максима Міхельсона ж виглядали свіжіше за суперника – два данки поспіль від Девіса надали черкасцям "залізні" 6 очок переваги ще 50 секунд до кінця матчу. У наступній атаці Носков допустив необов’язкову втрату, заступивши при введенні м'яча з-за лицьової лінії позбавивши свою команди шансів на камбек.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" влаштували яскраву передноворічну зустріч з уболівальниками.

  • Facebook