Новини
Архів новин
Оберіть дату

28-річний драбівський прокурор претендує на прокурорське крісло в Мелітополі

 ...
28-річний драбівський прокурор претендує на прокурорське крісло в Мелітополіnews.mspravka.info

Начальник Драбівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури 28-річний Ігор Семенюта подав свою кандидатуру на посаду керівника Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області. При проходженні тестування черкащанин набрав найбільшу кількість балів, обійшовши своїх конкурентів. Про це пише мелітопольське видання "Наш Город"

"Якщо говорити про факти (які, як відомо, не брешуть), ідеальним керівником нашої прокуратури став би Ігор Святославович Семенюта, який очолював до недавнього часу Драбівський відділ Золотоніської місцевої прокуратури Черкаської області. Він, з підсумковим балом 128,5, відчутно випередив за результатами тестів своїх конкурентів в боротьбі за вакантне місце. Він краще розбирається в законодавчій базі та його загальні здібності вищі, ніж у інших претендентів", – пише видання.

У декларації про доходи за 2016 рік Ігор Семенюта зазначив, що має у власності земельну ділянку площею 21 сотка та житловий будинок 69,5 кв. м у селі Худоліївка Чигиринського району, а також квартиру площею 51,9 кв. м у Драбові. За рік отримав заробітну плату за місцем роботи у розмірі 145 тис. 119 грн.

Як повідомляв сайт vikka.ua, родина депутата з Черкащини задекларувала мільйонні статки.

  • Facebook