Новини
Архів новин
Оберіть дату

Орендарі землі на Черкащині сплатили 200 тисяч гривень боргу

 ...
Орендарі землі на Черкащині сплатили 200 тисяч гривень боргуclassomsk.com

За позовом прокурора Черкаської місцевої прокуратури рішенням суду 17 липня розірвано договір оренди землі площею 1,9 га вартістю 12,6 млн грн з підстав систематичної несплати орендарем плати за користування земельною ділянкою. При цьому орендарем за вимогою прокурора вже під час судового слухання справи сплачено до місцевого бюджету понад 200 тис. грн боргу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Крім того, ще одна подібна справа про розірвання договору оренди землі площею 0,3 га вартістю 5,7 млн грн та стягнення заборгованості в сумі 110 тис. грн наразі перебуває у провадженні господарського суду Черкаської області.

Правильність обрання прокуратурою способу захисту порушеного права підтверджується також в іншій справі за позовом прокурора, в якій постановою Київського апеляційного господарського суду залишено без змін рішення господарського суду Черкаської області про стягнення заборгованості з орендної плати за землю та розірвання договору оренди землі площею 0,15 га вартістю 2,2 млн грн.

Таким чином, за втручання органів прокуратури до міського бюджету м. Черкаси надійшло більш як чверть мільйона гривень коштів за оренду земель, а також повернуто у володіння територіальної громади земельні ділянки площею 2,05 га.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині засудили екс-секретаря сільради за сприяння в незаконному отриманні землі.

  • Facebook
>