Новини
Архів новин
Оберіть дату

Головна фінансистка Черкас розповіла про зміни до Бюджетного кодексу України

 ...
Головна фінансистка Черкас розповіла про зміни до Бюджетного кодексу Україниchmr.gov.ua

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган 4 лютого на оперативній нараді в міськвиконкомі презентувала зміни в Бюджетному кодексі Україні, ухвалені урядом напередодні нового року, інформує прес-служба міськради.

За її словами, згідно з відповідними змінами посилюється відповідальність розпорядників коштів за публікацію планування, використання і звітування коштів міського бюджету за місцевими програмами. Віднині обов’язковим є повідомлення про офіційне звітування за виконання паспортів програм, розміщених у засобах масової інформації.

Також зміни до Бюджетного законодавства стосуються повноважень місцевих бюджетів і розширення повноважень головних розпорядників коштів. Змінились об’єкти, які може перевіряти Рахункова палата України в частині використання коштів місцевих бюджетів.

Посилюється відповідальність головних розпорядників коштів та комунальних підприємств за неподані або несвоєчасно подані звітності, прогнозні показники сплати податків. Органи місцевого самоврядування зобов’язані подавати податковому органі планування плати боргів.

Визначається термін подання прогнозів по бюджету на наступні три періоди (3 роки).

Так, до 15 серпня місцевий фінансовий орган має подати зазначений документ на розгляд виконавчого комітету, а той – до 1 вересня має розглянути і передати проект прогнозу бюджету на найближчі три роки – до міської ради.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Уряд знизив норму споживання газу для населення без лічильників.

  • Facebook
>