Новини
Архів новин
Оберіть дату

Навчальному закладу на Черкащині через суд повернули частину приміщення

 ...
Навчальному закладу на Черкащині через суд повернули частину приміщенняglavcom.ua

Господарський суд Черкаської області закрив провадження у справі за позовом прокурора про визнання недійсним договору оренди частини приміщення навчального закладу та повернення майна у зв’язку з добровільним звільненням суб’єктом господарювання вказаного приміщення вартістю 302 тисячі гривень, що використовувалось не для освітніх цілей. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Так, у порушення вимог Закону України "Про оренду державного та комунального майна" один із відділів освіти Черкащини передав в оренду товариству частину приміщення навчального закладу без проведення конкурсу та оцінки майна для здійснення підприємницької діяльності. Відповідно, подальше користування спірним майном відбувалися всупереч законодавчій забороні використовувати приміщення дитячих закладів винятково для роботи з дітьми.

Загалом, упродовж минулого року пред’явлено 24 позовні заяви з питань захисту державної та комунальної власності на об’єкти освіти на суму 5 605 тисяч гривень, задоволено 10 позовів на суму 1 206 тисяч гривень, закрито провадження у зв’язку з добровільним поверненням у комунальну, державну власність майна у 15 справах на суму 2 835 тисяч гривень.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині державі повернули земельну ділянку лісгоспу.

  • Facebook