Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський "Азот" виплатить енергетикам борг за сім з половиною років

 ...
Черкаський "Азот" виплатить енергетикам борг за сім з половиною роківcherkasyoblenergo.com

ПАТ "Черкасиобленерго" та "Азот", який заборгував 1,7 млрд грн за спожиту електроенергію, домовилися про реструктуризацію боргу і виплату його протягом семи з половиною років. Про це повідомляє прес-служба "Черкасиобленерго".

Спільно на рівні Черкаської обласної державної адміністрації, ПАТ "Азот", народних депутатів Петренка О.М., Яценка А.В. та інших депутатів ВРУ від Черкащини більше року обговорювали дану ситуацію.

На сьогодні вдалося домогтися від керівництва ПАТ "Азот" піти на поступки та погодити реструктуризацію на всю суму заборгованості, що складає 1 млрд 700 млн, відповідно до побажань представників ДП "Енергоринок". А також, досягти зменшення терміну сплати до 7,5 років.

Тобто, підприємство має платити обленерго за 9,4 млн грн щомісяця протягом двох років до 2020 року, в подальшому – по 22 млн грн, і в кінці семирічного терміну сплати – по 32 млн грн щомісяця.

У квітні 2018 року "Азот" вже сплатив 9,4 млн. грн. в рахунок погашення заборгованості за графіками розстрочення. 4 травня 2018 року в повному обсязі виплачена заробітна плата з нарахуваннями за квітень 2018 року. Відповідно до законодавства та Колективного договору, 18 травня 2018 року планується виплата працівникам Товариства авансу за травень 2018 року у розмірі 50%.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на ПАТ "Черкасиобленерго" констатують фінансове покращення.

  • Facebook