Новини
Архів новин
Оберіть дату

ЄС виділив понад сім мільйонів гривень на розвиток туризму на Черкащині

 ...
ЄС виділив понад сім мільйонів гривень на розвиток туризму на Черкащині

У ЄС виділили понад 7,3 мільйонів гривень на розвиток туризму в Кам’янській ОТГ. Про це повідомили у Черкаському прес-клубі.

Проект із розбудови та облаштування туристичного об’єкту "Тясминський каньйон"в м. Кам’янка переміг у конкурсі проектів регіонального розвитку, які будуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

"Кам’янка отримає 7345000 гривень – і до кінця року ми плануємо завершити усі роботи із благоустрою об’єкту, завдяки якому наше місто зможе приваблювати туристів з усього світу", - зазначає міський голова Володимир Тірон.

Він також зазначив, що проект передбачає модернізацію Кам’янського державного історико-культурного заповідника та Кам’янського державного літературно меморіального музею О. С. Пушкіна та П. І. Чайковського. Окрім цього ним передбачено створення на їхній базі туристичних маршрутів Тясминським каньйоном.

Проектом передбачено створення під’їздів та підхідних маршрутів до Тясминського каньйону, облаштування трьох джерел, прибережної зони, пішохідних доріжок, оглядових майданчиків, сходів, місць для купання та відпочинку.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Верховній Раді запитають, чи виділить держава кошти на будівництво концертно-спортивної арени у Черкасах.

 

  • Facebook