Новини
Архів новин
Оберіть дату

Битий та зі штрафами: "Гелік" відомого блогера, який виграла уманчанка, виявився з цікавою історією

 ...
Битий та зі штрафами: "Гелік" відомого блогера, який виграла уманчанка, виявився з цікавою історією

"Mercedes Gelandewagen", який нещодавно розіграв відомий російський блогер Гусейн Гасанов, виявився не таким ідеальним, як здавалося на перший погляд.

Зазначимо, що щасливою володаркою автівки G-класу тала 17-річна уманчанка Анастасія Хавруцька. Під час перевірки транспортного засобу було встановлено, що його технічний стан залишає бажати кращого. Окрім цього за ним закріплений невиплачений штраф. Про це пише сайт "04744.info".

Відповідно до інформації, розміщеної на порталі "Avtocod", який перевіряв автомобіль по базі, було встановлено, що "Гелік" за останні кілька років тричі потрапляв у ДТП. Більше того, починаючи із 2016 року в машини змінилося три власники, кожен з яких встиг спричинити дорожньо-транспортну пригоду.

"Із 2016 року водії щороку потрапляли в аварії, внаслідок чого машину було сильно пошкоджено з кількох сторін. Крім того, у Гасанова назбиралося невиплачених штрафів на суму в 9,5 тисяч рублів", - пише сайт lenta.ru.

За словами експертів, тримати таку машину для Гусейна Гасанова було не вигідно, тому він вирішив розіграти її для своїх фанатів, таким чином прорекламувати свій акаутн та збільшити кількість підписників.

Слід зазначити, що за період розіграшу аудиторія блогера зросла на кілька мільйонів осіб, а відвідали його сторінку понад 32 мільйони людей.

Як повідомляв сайт vikka.ua, неповнолітня черкащанка виграла "Гелік" від відомого російського блогера.

 

  • Facebook