Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині відбулись перші вибори голів та депутатів у трьох ОТГ

 ...
На Черкащині відбулись перші вибори голів та депутатів у трьох ОТГ tsn.ua

У неділю, 30 червня, в Черкаській області відбулися перші вибори голів та депутатів у трьох ОТГ – Драбівській селищній ОТГ Драбівського району (Драбівська селищна, Левченківська сільська ради), Баштечківській сільській ОТГ Жашківського району (Баштечківська, Королівська, Нагірнянська, Охматівська сільські ради), Виноградській сільській ОТГ Лисянського району (Виноградська, Вотилівська, Мар’янівська, Ріпківська, Рубаномостівська, Федюківська сільські ради). Про це інформує пресслужба ОДА.

Ще до двох ОТГ обрали депутатів – провели додаткові вибори: до Ротмістрівської ОТГ Смілянського району від Ташлицької, Санжариської, Макіївської, Самгородоцької сільських  рад та до Паланської ОТГ Уманського району від Юрківської сільської ради.

Офіційно результати виборів мають бути оприлюднені не пізніш як на п’ятий день з дня встановлення результатів виборів, шляхом опублікування у відповідних місцевих друкованих ЗМІ та на офіційному сайті ЦВК, як зазначено у Законі України "Про місцеві вибори".

А вже через два тижні проведуть перші сесії, на яких набудуть повноважень депутати ради нового скликання та новообрані сільські голови, згідно з Законом України "Про місцеве самоврядування".

До цього часу новостворені ОТГ мають навчитися здійснювати "перші кроки" після виборів. Для них Департамент регіонального розвитку разом з іншими структурними підрозділами ОДА, а також Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування проведуть навчання з реорганізації виконавчих комітетів, особливостей формування бюджетного процесу, питань, що мають розглядати на першій сесії та ін.

Зазначимо, у Черкаській області утворено 57 ОТГ, 54 з яких перебувають на прямих міжбюджетних відносинах з державним бюджетом.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в ОТГ на Черкащині облаштували спортивний майданчик.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>