Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині відновили рух транспорту відремонтованим шляхопроводом (ФОТО)

 ...
На Черкащині відновили рух транспорту відремонтованим шляхопроводом (ФОТО)Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

У Христинівському районі біля села Сичівка на міжнародній автодорозі державного значення М-12 відновлено рух автотранспорту реконструйованим цього року шляхопроводом через залізничну колію.

Роботи з реконструкції розпочалися у травні 2019 року та тривали 6 місяців, повідомила пресслужба САД у Черкаській області.

Під час реконструкції шляхопроводу було значно розширено проїзну частину, збудовано нову конструкцію прогонової споруди шляхопроводу, влаштовано водовідведення та гідроізоляцію, облаштовано тротуари, влаштовано нове бар’єрне та перильне огородження, нанесено дорожню розмітку та встановлено нові дорожні знаки.

На підходах до шляхопроводу зі сторони Вінниці та Умані на автодорозі М-12 влаштовано три шари асфальтобетонного покриття, влаштовано нові автопавільйони для очікування громадського транспорту, тротуари.

Старий шляхопровід через залізничну колію було побудовано ще у 1961 році. У результаті його довготривалої експлуатації (більше 58-ми років), негативного впливу кліматичних умов, збільшення інтенсивності руху автомобільного транспорту, у тому числі великовагового більше 40 тонн, відбувалося руйнування балок прогонових будов, деформаційних швів та асфальтобетонного покриття.

Останній раз реконструкція штучної споруди на автошляхах Черкаської області проводилася минулого року - на автодорозі М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка було проведено реконструкцію шляхопроводу через залізничну колію на ділянці км 535+696. Було демонтовано старий шляхопровід, який був в аварійному стані, а на його місці збудовано новий.

Окрім того, в Уманському та Христинівському районах минулого року було проведено поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка.

Як повідомляв сайт vikka.ua, автодорогу міжнародного значення завершують ремонтувати на Черкащині.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook