Новини
Архів новин
Оберіть дату

Кучер пояснив, чому держава не дасть Черкасам тролейбуси

 ...
Кучер пояснив, чому держава не дасть Черкасам тролейбусиuk.wikipedia.org

Сьогодні Черкаська міська рада звернулася до Кабінету міністрів з проханням забезпечити місто вісьмома тролейбусами коштом державного бюджету. Їх місту мають надати згідно із програмою, ухваленою Урядом. Звернення секретаря міськради Олександра Радуцького підтримало 33 депутати.


Facebook/Олександр Радуцький

Однак як повідомив у коментарі кореспонденту vikka.ua директор КП "Черкасиелектротранс" Петро Кучер, що програма, до якої апеляюють депутати, не підтримана фінансово. Тож особливо розраховувати на додаткові тролейбуси від держави не слід.

"Така державна програма справді є. Але вона фінансово не підтримана, тобто держава не спрямовує на неї кошти, – пояснив Петро Кучер. – Є багато програм, які не забезпечені бюджетом. Ми купуємо вісім нових тролейбусів по міській програмі. Така ж сама є державна: якщо місто купує стільки-то тролейбусів, то держава має купити стільки ж".

Щоправда пізніше у Facebook Кучер від своїх слів відмовився, заявивши, що рішення депутатів підтримує. Мовляв, держава таки може спрямувати додаткові кошти на купівлю тролейбусів.

Нагадаємо, в місті Черкаси вже провели тендер на закупівлю восьми нових "рогатих". Переможцем визнано державне підприємство "Автоскладальний завод №1" ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс". Очікується, що нові тролейбуси в місті з'являться вже за три місяці.

  • Facebook